Pood

 • Veemõõtja - Veearvesti - mesa.ee

  Digitaalne ühejoaline veearvesti

  Digitaalne ühejoaline kaugloetav veearvesti on kompaktne veemõõtja, mis arvestab nii külma kui sooja vee tarbimist kuupmeetrites. Teatud kellaajal salvestab mõõturi elektroonikaplokk aktuaalse näidu mällu ning saadab selle raadiomooduli vahendusel andmete kogumiskeskustesse, mis asuvad väljaspool korterit. Keskustest omakorda saadetakse andmed läbi internetiühenduse MESA serverisse. Veearvesti on hooldusvaba, täpne ning lisaks tarbimisele näitab ka lekke- või veateateid. Veearvesti patarei eluiga on kuni 12 aastat. Korteriühistu jaoks on veearvesti kasutamine eriti mugav, sest enam ei pea mõtlema igakuiste näitude saatmise peale. Kogu vee tarbimine fikseeritakse automaatselt ning edastatakse automaatselt raamatupidamisprogrammidele. Lisaks sellele salvestab kauglugemissüsteem kõik näidud nii, et vajadusel saab iga korteri tarbimist ka tagant järele kontrollida. Üleminek uue põlvkonna digitaalsete ja automaatse veemõõtja kasutuselevõtuks on lihtne ja mugav.

  Loe edasi
  Veemõõtja - Veearvesti - mesa.ee

 • soojusarvesti

  Kaugloetavad soojusarvestid

  MESA kompaksete kaugloetavate soojuarvestitega saate mugavalt ja usaldusväärselt registreerida kütte, jahutus ja veeküttesüsteemide energiatarbimist ning need sobivad edukalt radiaatorite ning põrandakütte tarbimise jälgimiseks. Soojusarvestid mõõdavad tarbitud soojusenergia hulka kilovatt-tundides.

   Täpne  Kauglugemise võimalus  Lihtne ja mugav kasutada
  Loe edasi
  soojusarvesti

 • küttekulujaotur

  Küttekulujaoturid

  Küttekulujaoturid paigaldatakse kõikidele radiaatoritele, millel on termostaat. Seadmed ei näita soojustarbimist ei kilovatt-tundides ega muudes füüsikalistes mõõtühikutes, vaid suhtelistes ühikutes, mis väljendavad konkreetse radiaatori osakaalu kogu hoone küttekulus. Küttekulujaotur mõõdab nii radiaatori pinna kui ka toa temperatuuri ja hetkenäit muutub sõltuvalt sellest, kui palju sooja radiaator tuppa annab.

   

   Säästa kuni 30% maja küttekuludelt  Sobib kõikidele radiaatoriga keskküttesüsteemidele  Näitude kauglugemise võimalus  Samasse süsteemi saab integreerida ka kaugloetavad veearvestid
  Loe edasi
  küttekulujaotur

 • M-BUS juhtmetega veearvesti

  M-BUS juhtmetega veearvestite süsteemi kasutatakse enamasti uutes projekteerivates majades kui ehitamisfaasis on võimalik koheselt läbi mõelda tarbimisandmete automatiseerimine ning sellele vastav kaabeldus. Korterisolevatele veearvestitele paigaldatakse kaablitega seotud M-BUS moodulid, mis on omavahel ühendatud. Kaabel tagab andmete probleemivaba edastamise peakeskusesse. Andmete fikseerimine käib automaatselt ning üheaegselt.

  Loe edasi

 • mesa arvestusteenus

  MESA arvestusteenus

  MESA arvestusteenus võimaldab erinevatelt kauglugemisseadmetelt (veearvestid, soojusarvestid, küttekulujaoturid, elektriarvestid) tarbimisandmete kogumist interneti kaudu ning seda erinevatele sidetüüpidele (Mbus, raadioside). Seadmed saadavad andmed koridorides paigaldatud andmekogumiskeskustesse ning sealt saadetakse need edasi MESA serverisse.

   Mugav terviklahendus elanikule ja korteriühistule  Sobib erinevatele tarbimisandmeid lugevatele seadmetele  Võimaldab tekitada rahalist kokkuhoidu
  Loe edasi
  mesa arvestusteenus

 • ultrahelisoojustarvesti - ultraheliarvestid

  Ultraheliarvestid

  MESA uued ultrahelisoojusarvestid tagavad väga täpse ja pikaajalise tulemuse. Tänu kulumisvabadele materjalidele ning ultraheli tehnoloogiale säilib mõõtetäpsuse tase kogu seadme eluea vältel. Seadme kompaktsus võimaldab soojusarvesteid paigaldada ka kitsamatesse kohtadesse. Kauglugemisseadmed võimaldavad samuti ka ultrahelisoojustarvesteid integreerida nii raadioside kui ka M-bus süsteemidesse.

   Uudne tehnoloogia  Täpne  Kauglugemisvõimalus   Kompaktne
  Loe edasi
  ultrahelisoojustarvesti - ultraheliarvestid

Siduri 3, Tallinn 11313

Vaata kaarti suuremalt

Küsi pakkumist

  Go to Top