Kontakt

Mesa Eesti OÜ

 

Siduri 3, Tallinn 11313

Avatud: E-R 8.30-16.30

Telefon: +372 661 4091

E-post: mesa@mesa.ee

Registrikood 10541323

KMKR EE100576683

BRONEERI endale TASUTA konsultatsiooniaeg telefonil +372 56672224 või mesa@mesa.ee

Meeskond

Gert Korm

Müügiinsener

+372 56672224

gert@mesa.ee

Jevgeni Glazõrin

Tehnika valdkonna juht

+372 56248057

jevgeni@mesa.ee

Vladislav Reinjärv

Montöör, santehniliste tööde teostaja

+372 66 14 091

vladislav@mesa.ee

Jelena Stsemeleva

Arvestusosakonna peaspetsialist

+372 66 14 091

jelena@mesa.ee

Olga Kolesnikova

Arvestusspetsialist

+372 66 14 091

olga@mesa.ee

Tamara Lipp

Andmesisestaja, arvestaja

+372 66 14 091

tamara@mesa.ee

Tiina Aavik

Arvestaja

+372 66 14 091

tiina@mesa.ee

Žanna Rjazanova

Raamatupidaja/juhiabi

+372 56992455

zanna@mesa.ee

Liina Krivonogova

Raamatupidaja/Juhiabi (lapsehoolduspuhkusel)

+372 66 14 091

liina@mesa.ee

Janne Arak

Tegevjuht

+372 66 14 091

janne@mesa.ee

Siduri 3, Tallinn 11313

Vaata kaarti suuremalt

Küsi pakkumist

reCAPTCHA is required.
Go to Top