Tooted

 • Digitaalne veearvesti

  Digitaalne ühejoaline veearvesti

  Digitaalne ühejoaline kaugloetav veearvesti on kompaktne veemõõtja, mis arvestab nii külma kui sooja vee tarbimist kuupmeetrites. Teatud kellaajal salvestab mõõturi elektroonikaplokk aktuaalse näidu mällu ning saadab selle raadiomooduli vahendusel andmete kogumiskeskustesse, mis asuvad väljaspool korterit. Keskustest omakorda saadetakse andmed läbi internetiühenduse MESA serverisse. Veearvesti on hooldusvaba, täpne ning lisaks tarbimisele näitab ka lekke- või veateateid. Veearvesti patarei eluiga on kuni 12 aastat. Korteriühistu jaoks on veearvesti kasutamine eriti mugav, sest enam ei pea mõtlema igakuiste näitude saatmise peale. Kogu vee tarbimine fikseeritakse automaatselt ning edastatakse automaatselt raamatupidamisprogrammidele. Lisaks sellele salvestab kauglugemissüsteem kõik näidud nii, et vajadusel saab iga korteri tarbimist ka tagant järele kontrollida. Üleminek uue põlvkonna digitaalsete ja automaatse veemõõtja kasutuselevõtuks on lihtne ja mugav.

   Kompaktne  Täpne  Kaugloetav  Näitab lekke- ja veateateid  Hooldusvaba  Kuni 12 aastase patarei elueaga
  Tutvu tootega
  Digitaalne veearvesti

 • soojusarvesti

  Kaugloetavad soojusarvestid

  MESA kompaksete kaugloetavate soojuarvestitega saate mugavalt ja usaldusväärselt registreerida kütte, jahutus ja veeküttesüsteemide energiatarbimist ning need sobivad edukalt radiaatorite ning põrandakütte tarbimise jälgimiseks. Soojusarvestid mõõdavad tarbitud soojusenergia hulka kilovatt-tundides.

   Täpne  Kauglugemise võimalus  Lihtne ja mugav kasutada
  Tutvu tootega
  soojusarvesti

 • küttekulujaotur

  Küttekulujaoturid

  Küttekulujaoturid paigaldatakse kõikidele radiaatoritele. Seadmed ei näita soojustarbimist ei kilovatt-tundides ega muudes füüsikalistes mõõtühikutes, vaid suhtelistes ühikutes, mis väljendavad konkreetse radiaatori osakaalu kogu hoone küttekulus. Küttekulujaotur mõõdab nii radiaatori pinna kui ka toa temperatuuri ja hetkenäit muutub sõltuvalt sellest, kui palju sooja radiaator tuppa annab.

   

   Säästa kuni 30% maja küttekuludelt  Sobib kõikidele radiaatoriga keskküttesüsteemidele  Näitude kauglugemise võimalus  Samasse süsteemi saab integreerida ka kaugloetavad veearvestid
  Tutvu tootega
  küttekulujaotur

 • moodul

  M-BUS juhtmetega veearvesti

  M-BUS juhtmetega veearvestite süsteemi kasutatakse enamasti uutes projekteerivates majades kui ehitamisfaasis on võimalik koheselt läbi mõelda tarbimisandmete automatiseerimine ning sellele vastav kaabeldus. Korterisolevatele veearvestitele paigaldatakse kaablitega seotud M-BUS moodulid, mis on omavahel ühendatud. Kaabel tagab andmete probleemivaba edastamise peakeskusesse. Andmete fikseerimine käib automaatselt ning üheaegselt.

   Kaugloetav  Probleemivaba signaalide edastamine  Täpne  Hooldusvaba
  Tutvu tootega
  moodul